-

Захист диска

Щоб довше зберегти презентабельний вигляд коліс, потрібен спеціальний захист. Хупери - найкращий засіб від подряпаних недоглянутих дисків. Тонкий еластичний шар мінімізує можливість пошкодження, не даючи ковпакам стикатися з бордюром та іншими перешкодами під час їзди. Особливо актуальним є захист обода диска у великих мегаполісах з динамічним трафіком та «бордюрною хворобою».

Додатковий елемент боковини, розташований у бортовій зоні, не впадає у вічі, до того ж, у продажу доступні вироби різних кольорів і розмірів, щоб ви змогли підібрати собі оптимальний варіант. Найчастіше такий аксесуар використовують для шин з низьким профілем, друга цифра в типорозмірі яких нижче 55. Для коліс зі стандартним профілем такий захист не потрібний, тому що їх боковини чудово справляються із захисними завданнями.

Переваги захисту обода диска

Цей автомобільний аксесуар має безліч переваг, чому варто його купити:

 • гарна зносостійкість;
 • простота встановлення на колеса;
 • високі маскувальні властивості;
 • опірність розривам та деформаціям;
 • сумісність з будь-якими дисками та ковпаками;
 • широкий робочий діапазон температур;
 • стійкість до будь-яких атмосферних опадів;
 • варіативність кольорової гами;
 • збереження еластичності за низьких температур. 

Щодо кольорової гами, то купити хупери можна чорного, червоного, сірого, білого, синього та інших кольорів. Вона має клейкої основи, оскільки фіксуються вставним методом. У комплекті йдуть кільця, які встановлюються. між литим диском та шиною. 

Що ще слід знати про захист обода

Захисні кільця для дисків продаються в тих же типорозмірах, тому вони надягають на диски з помірною натяжкою. Тобто на диски R17 підбираються кільця з етикеткою R17. Продаються вони, як правило, у комплектах по 4 кільця. Як матеріал використовується якісний ТЕП, який зберігає свої властивості при температурах - 40 до +60 градусів. Цей матеріал відмінно підходить для

виготовлення ущільнювачів зовнішнього використання. Сама сировина схвалена міжнародними сертифікатами якості. Якщо захист обода диска забруднився, то він легко відмивається будь-яким розчинником, головне - не потрапити на диск. Крім своєї основної захисної функції, такі кільця мають виражений естетичний ефект, надаючи шинам більш сучасного спортивного дизайну. 

На сучасному авторинку захист обода диска – це цілком самостійний елемент. У зв'язку з цим багато брендів використовують своє маркування, яке означає наявність захисту обода диска, а інші виробники його можуть взагалі не вказувати.

Шинні компанії використовують захист обода диска на шинах різними методами: 

 • для моделей шин усіх розмірів;
 • для типорозмірів, розділених за геометричними параметрами;
 • для конкретних розмірів, відібраних за іміджевими параметрами, наприклад кільця для спорткарів.

Цей аксесуар здатний протистояти бічним пошкодженням на поганих дорогах, ударам об каміння, кути будинків або при наїзді на бордюр, що розділяє пішохідний тротуар і проїжджу частину. Купивши надійний захист, ви зможете вберегти дорогі крихкі диски від подряпин, тріщин, вм'ятин та інших дефектів.

Де в Україні можна купити з доставкою захист обода диска?

Хупери можна купити там же, де й шини з дисками, - це авторинки, шинні центри та спеціалізовані магазини. До таких відноситься і Radius, у його каталозі доступний широкий асортимент автотоварів від провідних виробників. Підібрати захисні кільця можна самостійно, використовуючи доступні фільтри або після консультації з менеджером шинного центру. 

Використання захисту обода буде особливо актуальним для:

 • тюнінга авто - тонкі силіконові кільця візуально збільшують розмір колісного диска, а великий вибір кольорів дозволяє прикрашати машину під настрій;
 • водіїв-початківців – без мінімального досвіду людина ще не відчуває габарити автомобіля, що може пошкодити диски та гуму.

Ціна виробів мінімальна, проте їх встановлення допоможе уникнути дрібного, але дорогого ремонту.