Продаж зимових шин в Україні. Найкращі ціни на зимову гуму у Києві!

- Продаж зимових шин в Україні. Найкращі ціни на зимову гуму у Києві!
( - 7 )
1 536 грн - 3 138 грн
( - 1 )
1 145 грн
( - 6 )
1 322 грн - 2 096 грн
( - 0 )
1 278 грн - 1 956 грн
( - 12 )
4 313 грн - 11 168 грн
( - 1 )
1 188 грн - 1 413 грн
( - 5 )
1 533 грн - 4 944 грн
( - 2 )
4 918 грн - 9 954 грн
( - 4 )
2 215 грн - 2 979 грн
 

Найкраще із зимових шин

✔️ Найкращі моделі зимових шин

✔️ Найпопулярніші бренди

✔️ Популярні бюджетні шини

✔️ Поєднання ціна-якість

Зимові шини: зима не терпить компромісів

Дослідний водій знає, що з настанням холодів машину обов'язково потрібно "перевзути".  Однак все ще є прихильники теорії, що зимові шини – швидше забаганка, ніж необхідність. Сьогодні ми намагатимемося розвінчати це переконання.

Любителі економити воліють ставити на свої авто так звані всесезонні шини, вважаючи їх оптимальним рішенням для будь-якої пори року. Але вони забувають, що в Україні її універсальність дуже сумнівна, тому що для нашого клімату характерна велика різниця температури взимку та влітку; “всесезонка” Насамперед призначена для м'яких європейських зим. І більше того, ті, хто прагнуть знизити витрати, купуючи всесезонні шини, зрештою переплачують, адже зношування такої гуми відбувається протягом усього року і потреба змінити шини виникає частіше, ніж при використанні сезонної гуми. 

Зимові шини Київ

У нашому кліматі гуму необхідно міняти раз на півроку. Справа в тому, що літні шини та зимові шини радикально відрізняються малюнком протектора і, відповідно, характером взаємодії з дорожнім покриттям. У той час, як літні забезпечують відмінну керованість автомобілем на асфальті, зимові шини запобігають заметам і покращують гальмівну здатність машини на льоду та на снігу. При використанні літніх шин на зимовій дорозі зчеплення з покриттям буде мінімальним, що значно збільшує ризик ДТП, тоді як зимові шини оснащені особливими ламелями, які гарантують безпеку. До того ж гальмівний шлях автомобіля з літньою гумою на засніженій дорозі може зрости в рази, створюючи небезпечні умови навіть для досвідчених водіїв.

Слід також зазначити, що склад літніх та зимових шин відрізняється; зимові зроблено таким чином, щоб залишатися еластичними на морозі.

Авторезина, що відповідає погодним умовам, – це насамперед питання безпеки. І в такому питанні не може бути компромісів: в теплу пору року слід вибирати літні, взимку – зима. зимові шини.