Продаж літніх шин в Україні. Найкращі ціни на літню гуму у Києві!

- Продаж літніх шин в Україні. Найкращі ціни на літню гуму у Києві!
( - 6 )
3 504 грн - 13 080 грн
( - 10 )
2 541 грн - 15 918 грн
( - 5 )
1 686 грн - 2 287 грн
( - 9 )
1 641 грн - 2 929 грн
( - 2 )
1 674 грн - 1 962 грн
( - 8 )
2 054 грн - 5 274 грн
( - 4 )
1 738 грн - 5 366 грн
( - 1 )
2 522 грн
( - 2 )
1 684 грн - 3 362 грн
 

Найкраще з літніх шин

✔️ Найкращі моделі літніх шин

✔️ Найпопулярніші бренди

✔️ Популярні бюджетні шини

✔️ Популярні преміум шини

Коли і які літні шини одягати на улюблений автомобіль?

Водіння автомобіля на зимовій гумі влітку є небезпечним, тому необхідно своєчасно перевзувати колеса. Але коли саме потрібно вирушати в шиномонтаж, щоб змінити зимові шини на літні шини, і як вибрати відповідну літню гуму? 

Момент, у який потрібно зробити зміну гуми, залежить від погодних умов. Рекомендується ставити літню гуму із середини березня. Трохи довше експлуатувати зимову гуму краще тим водіям, які часто їздять уночі, тому що в нічний час температура повітря знижується і може утворюватися невелика ожеледь на дорогах. Ну і тим, хто багато їздить заміськими не розчищеними дорогами, краще почекати зі зміною зимової гуми на літню шину.

Купити літні шини Київ

Перезубувати шини необхідно у зв'язку з тим, що літні та зимові шини виготовляються з різних сортів гуми. Зимові шини виготовлені з м'якшої гуми, і влітку на спеці вони втратять свої експлуатаційні властивості, а значить, керування авто з такою гумою стане незручним і небезпечним. До того ж малюнок протектора літніх шин створений таким чином, щоб мати краще зчеплення з сухим дорожнім покриттям, тоді як малюнок протектора зимової гуми, що відрізняється від нього, краще підходить для їзди по зимових дорогах. 

Для вибору літніх шин, що оптимально підходять вашому авто, необхідно врахувати наступні параметри: 
- рисунок протектора гуми;
- типорозмір шин;
- індекс навантаження та швидкості шин. 

Для гарного зчеплення коліс з дорогою малюнок протектора шин має бути асиметричним, а на мокрому дорожньому покритті або в умовах сильного дощу добре керуватиметься машина з покришками, що мають збільшену глибину малюнка протектора та спеціальні канавки, що сприяють виштовхуванню води з-під коліс. На таких шинах буде намальована парасолька або стоятиме маркування Aqua, Rain, Water тощо.

За типорозміром влітку краще використовувати ширші шини. Але не варто відступати від рекомендації виробника та використовувати не той розмір шин, який вказаний у посібнику з експлуатації авто, інакше керованість автомобіля знизиться. 

Індекс навантаження та швидкості вказується за допомогою латинських літер та цифр на поверхні шин. Наприклад, якщо на гумі вказано букву B, то максимальна швидкість, яку вона зможе витримати, буде 65 км/год, а з буквою S шини можна буде експлуатувати на швидкості до 180 км/год. Якщо перевищувати допустимий індекс швидкості, покришки можуть зашкодити. 

Придбавши шини, потрібно врахувати, що краще купити літні шини, що були у використанні хорошої якості, ніж ту, що відрізняється не надто хорошими властивостями, але коштує дешево і ніким не використовувалася. Також зробити оптимальний вибір літніх шин вам допоможуть наші фахівці, які мають величезний досвід у підборі оптимальних шин для вашого автомобіля.