Шини Hankook (Ханкук)

Шини Hankook (Ханкук) -

Hankook – потужний виробник якісних зимових, літніх та всесезонних авто покришок. Бренд ставить високі вимоги до свого продукту, що неможливо не помітити при його експлуатації. Ханкук контролює показники якості на всіх етапах виготовлення, завдяки цьому вихідна продукція відрізняється відмінною ефективністю, а також здатна створити безпечні та комфортні умови при водінні. Hankook дбає про своїх споживачів.

( - 6 )
1 952 грн - 7 843 грн
( - 6 )
1 573 грн - 3 967 грн
( - 4 )
772 грн - 8 460 грн
( - 0 )
5 362 грн - 10 784 грн
( - 2 )
3 587 грн - 5 500 грн
( - 3 )
6 275 грн - 10 967 грн
( - 3 )
1 942 грн - 3 610 грн
( - 1 )
8 352 грн
( - 6 )
4 068 грн - 12 547 грн

Hankook Tire – це корейський виробник. Випуском автомобільних шин займається з 1941 року. Спочатку фірма обрала спеціалізацію - випуск шин для гоночних машин. Сьогодні компанія виготовляє величезний асортимент автомобільних шин для повсякденного використання: для легкового транспорту (звичайного та міського типу), для кросоверів та позашляховиків, для великогабаритних машин та навіть для спецтехніки.

Через якість продукції шини Ханкук входять до базового заводського оснащення машин різних марок. Виробник використовує сучасні технічні розробки та впроваджує власні рішення, що дозволяють створювати міцні, стійкі до зношування покришки для автомобілів. Продукція відрізняється не тільки довговічністю, але зручністю в експлуатації, наприклад якісні елементи внутрішньої конструкції збільшують термін їх використання.

Продаж покришок Hankook.

В інтернет-магазині RADIUS.ua представлено великий та різноманітний асортимент продукції цього бренду. У каталозі магазину можна замовити нові шини Ханкук для автомобілів різних габаритів для всіх сезонів:

  • Літня гума Hankook . Кожна модель має свої особливості та відмінності, але в цілому відповідає характеристикам, необхідних для їзди в теплий сезон: жорстка гума, що не розм'якшується при спеці та перегріві, стійка до високих температур; продуманий протектор для впевненого руху авто мокрою поверхнею; гарна взаємодія з дорожнім полотном; майже немає шуму.
  • Hankook Гума для зими . Покришки відповідають умовам їзди зимовим покриттям в холодний сезон. Як матеріал використовується гума з особливим складом, що зберігає еластичність і гнучкість під дією морозів. Тому керувати машиною стає легше. Гума має властивості відштовхування вологи, великий протекторний візерунок допомагає їздити по засніжених і зледенілих дорогах.

І зимові, і літні колеса Ханкук мають посилену внутрішню конструкцію, яка перешкоджає деформації покришок. Завдяки цьому протекторна поверхня зношується практично однаково та рівномірно. Ще одна особливість – посилені боковини, що захищають шини від пошкоджень, завданих ударами каміння, бордюру.

У каталозі інтернет-магазину можна купити гуму Hankook в Україні. Доставка здійснюється по Києву та по всіх регіонах країни. В асортименті зібрані різні моделі автомобільних шин для легкових машин, позашляховиків з радіусами R16 , R17 , R18 , R19 , R20 . Найпопулярніші розміри:

В асортименті є інші розміри, про наявність в каталозі можна дізнатися на сайті.

Найпопулярніші моделі покришок Hankook

Компанія випускає багато моделей автомобільної гуми. Деякі з них особливо популярні у водіїв легкових машин та позашляховиків. Найпопулярніші шини для літнього сезону:

  • Hakook Ventus Prime 3 K125 Ходова модель із асиметричним протектором. Це універсальні покришки для машин середнього та преміального класу. Належать до високопродуктивних, підходять для спортивних автомобілів, тому що мають відповідний рисунок протектора та склад матеріалу. Підтримує збалансовані показники зчеплення.
  • Hankook Dynapro HP2 RA33 Преміальна високопродуктивна модель для кросоверів та автомобілів категорії SUV. Має всі необхідні характеристики для літнього сезону: дренажна система із чотирьох глибоких каналів, жорстке ребро по центру для забезпечення точності управління, низький шум, посилений брекер для довговічності робочої поверхні.
  • Hankook Ventus S1 Evo2 K117 . Це модель найвищої продуктивності. Її призначення – експлуатація на потужних спортивних машинах люксового класу. Головні переваги покришок: система охолодження дозволяє відводити тепло і досягти максимального експлуатаційного ресурсу, склад гуми має високу стійкість до зносу і забезпечує хороше зчеплення з дорогою, особливий малюнок створює велику пляму контакту.

Найбільш ходовими та затребуваними покришками для зимової погоди є такі моделі:

  • Hankook WINTER I*Pike RS2 W429 . Це шипований варіант для легкового транспорту та міських паркетників. Крім шипування покришки мають властивості фрикційних, тому є ефективними на засніжених та заледенілих дорогах. Будова протектора допомагає машині рухатись впевнено, добре відводить воду, при цьому м'яка боковина скорочує рівень шуму.
  • Hankook WINTER I*CEPT IZ2 W616 . Це фрикційна модель без шипів із спрямованим малюнком для легкового транспорту. Покришки добре поводяться на дорогах із мокрою або засніженою поверхнею. Спрямований візерунок прискорює самоочищення покриття від снігу. Велика пляма від контакту з дорогою дозволяє краще та швидше гальмувати, розганятися, краще маневрувати.
  • Hankook WINTER I*CEPT X RW10 . Фрикційна гума люксової якості для міських машин. Особлива конструкція покришки та протектора забезпечує безпечний рух у будь-яких зимових умовах. Спрямований протектор та центральне ребро потрібні для ефективного руху прямою. Бічна частина збільшує пляму контакту, щоб на міських дорогах водій зберігав точність та швидкість реакцій на керування.

Купити автогуму Ханкук цих та інших моделей можна в інтернет-магазині RADIUS.ua. В асортименті представлена не тільки популярна продукція бренду, а й інші вироби, які можуть підходити за параметрами та технічними характеристиками до потреб покупця.