Шини Bridgestone (Бріджстоун)

Шини Bridgestone (Бріджстоун) -

Якісні японські шини дуже популярні як взимку так і влітку. Шини Bridgestone підходять для агресивної їзди на моделях лінійки Adrenalin і Sport, так і в режимі економії палива на моделях Ecopia. Часто Бріджстоун можна зустріти на комплектації нових автомобілів, що піддає якість та надійність. Вибираючи шини Bridgestone, Ви вибираєте впевненість у завтрашньому дні.

( - 10 )
2 541 грн - 15 918 грн
( - 8 )
6 383 грн - 9 698 грн
( - 2 )
2 541 грн - 8 717 грн
( - 1 )
4 077 грн - 5 791 грн
( - 0 )
6 508 грн - 6 571 грн
( - 3 )
4 189 грн - 8 263 грн
( - 0 )
4 757 грн - 4 807 грн
( - 0 )
4 802 грн - 8 969 грн
( - 0 )
4 309 грн - 6 110 грн

Виробник шин Бріджстоун

Це не просто виробник родом із Японії, це еталон якості. Компанія зареєстрована ще 1931 року одним амбітним бізнесменом, хоча саме виробництво було запущено трохи раніше. Перший успіх прийшов після налагодження лінії з виробництва м'ячиків для гольфу, гумових галош та ін. Під час другої світової успіхів було мало, багато товарів вироблялося для фронту, потім бомбардування та інші труднощі. Але вже на початку 60 року Бріджстоун стала найбільшим виробником автомобільних шин у Японії.

На даний момент компанія виробляє не тільки шини до різноманітної техніки, але і багато промислових деталей, що містять гуми, сидіння для авто, деталі спортивного спорядження та інше. В асортимент шин, що випускаються компанією, входять не тільки шини для цивільних авто та мотоциклів, а також виробляються колеса для авіатехніки, шини на трактори, для комбайнів та іншої спеціальної, будівельної, вантажної та сільгосптехніки.

Зимові шини Bridgestone

У нашій країні досить специфічний і непередбачуваний клімат, зими різні і не можна передбачити, які будуть умови цього року. Адже для того, щоб вибрати зимову гуму правильно, потрібно розуміти які потрібні шини: для суворих умов зими, або комфортніші шини - для "європейської" зими. Відрізняються вони в основному малюнком протектора, у перших м'якший і агресивніший, у других більш щільний, швидкісний, нешумний. Завдяки впровадженню багатьох розробок компанія Бріджстоун змогла випустити моделі зимових шин Blizzak, які максимально підходять до нашого нестабільного клімату. Флагманами лінійки можна виділити шини для великих позашляховиків та міських автомобілів класу SUV- Bridgestone Blizzak DM-V2 , а в легковому сегменті це Blizzak VRX або Revo Gz .

Літні шини Bridgestone

У даному сегменті продукцію Бріджстоун можна охарактеризувати як щільніші, з посиленими боковинами, що допомагає протистояти пошкодженням. Компанія постійно бере участь у різноманітних спортивних змаганнях і деякі технології впроваджує і в цивільні моделі шин. Наприклад , Bridgestone Dueller H/P Sport для паркетників або моделі Potenza. Під преміум автомобілі представницького класу найбільше підходять стандартні моделі Turanza. У сегменті "еко" шин для тривалого терміну служби та економії палива в арсеналі є моделі серії Ecopia. Шини Ecopia випускаються як для великих позашляховиків так і для малолітражних машинок.