Продаж шин в Україні. Найкращі ціни на покришки у Києві!

- Продаж шин в Україні. Найкращі ціни на покришки у Києві!
( - 7 )
1 536 грн - 3 138 грн
( - 1 )
1 145 грн
( - 0 )
2 435 грн - 2 459 грн
( - 7 )
3 658 грн - 16 306 грн
( - 0 )
1 398 грн
( - 6 )
1 322 грн - 2 096 грн
( - 5 )
5 270 грн - 12 414 грн
( - 0 )
1 278 грн - 1 956 грн
 

Купити автомобільні шини в магазині Radius, Київ!

Шини – найважливіша деталь будь-якого авто, і важливість її полягає не тільки у процесі пересування. Автомобільні покришки – це справжня опора авто та водія. Надійність руху, серед іншого, залежить від якості автогуми, адже часто погодні умови створюють непередбачені обставини на дорозі, до чого шини мають бути готові. Економія на автомобільних покришках може значно знизити рівень безпеки водія та пасажирів у дорозі.

Особливості автогуми, на які варто звернути увагу при виборі автомобільних шин

Вибираючи автомобільну гуму, необхідно звертати увагу на перелік особливостей покришок та загальний функціонал. Безліч світових виробників-гігантів, які здійснюють постачання свого продукту до десятків країн, тестують автомобільні шини перед запуском виробництва, щоб споживачі могли бути впевнені у продуктивності гуми у заявлену пору року.

Літні автошини повинні витримувати високі температури, добре поводитися на вологому та сухому дорожньому покритті, виробляти мінімум шуму. Для зимових покришок для авто важливі відмінна сила зчеплення на крижаній та сніжній дорозі, стійкість, у свою чергу, до низьких температур, короткий гальмівний шлях.

Концепт всесезонної автогуми має на увазі найкращі показники продуктивності в будь-яку пору року, взимку та влітку. Але питання вибору «всесезонок» досить педантичний, адже ці автомобільні шини ідеально підходять для м'якого клімату, а наші зими частенько супроводжуються сильними морозами та ожеледицею.

Продаж автогуми від кращих виробників, магазин Radius, Україна. Асортимент товару дозволить розглянути тисячі гідних продуктів та вибрати найбільш підходящий.

Радіус та розмір автомобільних шин визначає якість руху

При виборі радіусу та розміру автомобільних шин все ж таки краще прислухатися до рекомендацій виробника, адже будь-яке авто відмінно почуватиметься на дорозі на своїх, «рідних» покришках. Тим не менш, ми спостерігаємо великий попит на такі радіуси шин для автомобілів:

Найпопулярніші розміри авто покришок:

Команда Radius підбере автомобільні шини за вас!

Новачкам у питанні вибору автомобільних покришок допоможе така функція сайту магазину Radius, як підбір шин за розміром та авто. На основі введених даних про марку, модель та рік випуску транспортного засобу сервіс визначить найбільш підходящі покришки для конкретного авто. Функція підбору шин дозволяє підбирати гуму за сезонністю та ціновою категорією. Здійснюється також підбір дисків.

Команда Radius робить все, щоб споживачі були задоволені і обслуговуванням, і придбаним товаром. Купити автомобільні шини світових брендів можна у Києві із самовивозом або доставкою, що здійснюється також по Україні зручним споживачеві способом.

Замовити автошини можна онлайн або звернувшись за номерами телефону, вказаними на сайті, або завітавши до нашого магазину за адресою Київ, вул. Антоновича 160.