ШИНОМОНТАЖ І СЕЗОННА
ЗАМІНА ШИН

Усі роботи проводяться кваліфікованим персоналом у сухому, теплому приміщенні у центрі столиці. При замовленні шин чи дисків через наш інтернет-магазин Ви автоматично отримуєте знижку та можливість спробувати наш сервіс. Для Вашої зручності є послуга "Запис на шиномонтаж". Записатися на шиномонтаж можна онлайн або зателефонувавши за номером телефону (044) 353-10-62. Вартість шиномонтажу залежить від класу автомобіля, діаметра коліс і складності виконання робіт, всі ціни представлені в прайсі.

 

 

ВАРТІСТЬ ШИНОМОНТАЖУ (4 КОЛЕСА):

*монтаж низькопрофільних шин, або Run Flat, в базову вартість не входить

Ø Легковий Suv Bus
R13 620 грн    
R14 640 грн   760 грн
R15 700 грн 800 грн 820 грн
R16 780 грн 840 грн 860 грн
R17 860 грн 920 грн 920 грн
R18 920 грн 980 грн 1020 грн
R19 1000 грн 1060 грн  
R20 1060 грн 1120 грн  
R21 1120 грн 1180 грн  
R22 1180 грн 1240 грн  

 

 

Нині технологічний рівень автомобілів постійно зростає, відповідно і рівень обслуговування повинен бути відповідним. Вже практично всі автомобілі сходять із конвеєра з датчиками тиску, часто встановлені шини з дисками великого діаметра, і все частіше використовуються шини RunFlat. У звичайних "придорожніх" монтажах не завжди є обладнання та спеціалісти, для проведення робіт такого рівня, тому ми рекомендуємо звертатися на якісний шиномонтаж, або в шинний центр з повним спектром послуг.

Наше обладнання дозволяє впевнено обслуговувати шини та диски великого діаметру, шиномонтаж шин низького профілю та шин Run Flat проводиться із застосуванням пневматичного мультиролера, що забезпечує цілісність шини та диска. Без використання цього обладнання можна легко пошкодити лицьову частину диска або просто порвати шину при установці. У процесі балансування на нашому шиномонтажі використовується нова модель італійського верстата, що підвищує точність установки вантажів і виключає помилки при введенні параметрів диска, є функція оптимізації при балансуванні, яка дозволяє зменшити кількість балансувальних вантажів. Якщо геометрія Ваших дисків порушена - "диск б'є", майстер попередить і запропонує виправити. Ще одним плюсом у наш бік є швидкість проведення робіт. Завдяки ряду автоматичного обладнання ми не витрачаємо час на настроювання, припасування та виставлення параметрів. У сезон, коли всі хочуть поміняти літні шини на зимові або навпаки, наплив досить великий, і час проведення робіт відіграє не останню роль.

Для Вашої зручності рекомендуємо записатися на шиномонтаж заздалегідь, а якщо потрібно спочатку купити шини, то краще вибрати на сайті цікавий товар і прямо у формі оформлення замовлення вказати  пункт "шини з установкою", або "диски + шиномонтаж Київ". За фактом готовності замовлення менеджер погодить з ними зручний час для візиту на шиномонтаж в наш шинний центр.

Ми використовуємо лише якісне обладнання для шиномонтажу

Поля позначені * є обов'язковими для заповнення.