-
Розпродаж
MaxGuard Секретки MaxGuard 12x1,5 гайка H35.7 LN010
Країна виробництва: Китай
Код товару: 56543
600 грн
КУПИТИ
Рекомендуємо
MaxGuard Секретки MaxGuard 14x1,5 болт L26 LB005 black
Код товару: 107311
750 грн
КУПИТИ
Розпродаж
MaxGuard Секретки MaxGuard 12x1,25 гайка H35.7 LN010
Країна виробництва: Китай
Код товару: 56538
600 грн
КУПИТИ
Новинка
Harry Секретки VAG 14х1,5х30 болт dacromet конус з обертанням (ключ 17/19)
Країна виробництва: Китай
Код товару: 107352
700 грн
КУПИТИ
Розпродаж
MaxGuard Секретки MaxGuard 12x1,25 болт H26 LB005
Код товару: 107306
600 грн
КУПИТИ
Країна виробництва: Німеччина
Код товару: 107940
1 850 грн
КУПИТИ
Країна виробництва: Китай
Код товару: 107348
825 грн
КУПИТИ
Країна виробництва: Китай
Код товару: 56540
600 грн
КУПИТИ
Розпродаж
MaxGuard Секретки MaxGuard 12x1,5 болт L26 LB005
Країна виробництва: Китай
Код товару: 56539
600 грн
КУПИТИ

Викрадення автомобіля не єдиний неприємний сюрприз, який може очікувати власників транспортних засобів. Якщо Ви залишаєте свого сталевого коня не на стоянці або в гаражі, то можете одного разу виявити його без коліс. Особливо цікавлять зловмисників шини та диски з дорогих автомобілів, оскільки за них можна отримати непогані гроші. Тому якщо Ви хочете виключити крадіжку, рекомендуємо секретки доглянути в нашому центрі та не переживати з цього приводу.

Секретки найкращий захист від крадіжки коліс

Належать секретки до кріпильних матеріалів і зовні являють собою болти з гайками. Але особливість у тому, що його не можна зняти звичайним ключем. Крадіям доведеться шукати альтернативні способи, а це винятково груба сила. І навряд чи вони захочуть возитися, оскільки це загрожує не просто провалом, а й арештом. Дане рішення не тільки ефективно, а й обійдеться власнику автомобіля у символічну суму. Та й установка не потребує серйозних зусиль.

На що варто звернути увагу, перш ніж купити секретки

Оскільки виробники пропонують різні варіанти виробів, то варто купувати орієнтуватися на основні критерії:

  • крок та довжина різьблення;
  • матеріал виготовлення;
  • розмір балонного ключа;
  • форма посадкового отвору;
  • ступінь таємності.

У нашому магазині Ви можете секретки купити в Києві від одного з найвідоміших брендів, компанії "McGuard" та "Farad". Це європейський виробник, Ви ж чудово знаєте, наскільки сильні товари з Європи. При цьому ціни є абсолютно адекватними. А з огляду на те, що ми працюємо з дистриб'юторами безпосередньо, то в магазині "RADIUS", покупці отримають найкращі цінові пропозиції в Україні.

Допомога у підборі захисного кріплення

Повертаючись до параметрів, то у нас є великий вибір захисного кріплення на різні моделі автомобілів. Чи потрібні Вам секретки до Toyota або КІА з Volkswagen, або для інших марок. Наші менеджери порадять найбільш підходящий варіант, дадуть відповідь на питання щодо встановлення та експлуатації. Розкажуть про правила демонтажу тощо. Також варто уточнити про наявність того чи іншого товару, оскільки на них стабільно високий попит та потрібного комплекту, може не бути на складі.

У нас Ви знайдете секретки на кшталт виконання "Болт" і "Гайка", так що ретельно зважте, який саме варіант більше підійде для коліс і Вас особисто. Виготовляють секрети для дисків із різних матеріалів. Найбільш ходові варіанти – загартована сталь. Ці вироби міцні, доповнюють естетичний вигляд коліс, їх складно викрутити і мають тривалий термін експлуатації. Є кріплення із надтвердих сплавів, його практично неможливо зірвати, але й зняти без ключа не вдасться.

Ключ треба берегти як зіницю ока

У наших комплектах є запасний ключ, а враховуючи складність демонтажу виробів, то це дуже актуально. Адже завжди можна втратити інструмент і тоді без залучення спеціалістів, зняти колесо не вдасться. А це втрати часу та додаткові витрати. Також не рекомендується зберігати ключ безпосередньо в автомобілі, оскільки зловмисники можуть зламати його і тоді Ви точно ще без шин з дисками залишитеся. У магазині "RADIUS" Ви можете придбати секретки на диски в будь-якій кількості. Хтось ставить одну секретку на колесо, а хтось віддає перевагу більш серйозному захисту.

Секретки повинні гармонійно вписуватися в диск

Даний елемент є важливою частиною колеса транспортного засобу, тому важливо не лише за технічними параметрами вибирати їх, але й на естетичну сторону орієнтуватися. Від типу дисків залежить вибір, ми пропонуємо секретки на литі диски, на штамповані і ковані. Видима частина секретних болтів або гайок має різну форму і колір покриття, що також позитивно впливає на екстер'єр сталевого коня. Довжина різьблення безпосередньо впливає на міцність з'єднання.

Забезпечте своє авто, заходьте в шинний центр "RADIUS", щоб купити секрети у Києві за найнижчою ціною. Замовлення буде оперативно зібрано та передано кур'єру. Доставка здійснюється у будь-яке місто України. У разі якихось проблем завжди можна повернути або обміняти свою покупку.