РЕСТАВРАЦІЯ ДИСКІВ

Поняття це досить образне та не зовсім конкретне. У нашому розумінні це відновлення до первісного стану. Самі процеси в кожному разі різні і залежать від форми диска, кольору та конфігурації. Не всі елементи можна відновити, іноді доведеться трохи внести зміни.

 

 

ПЕРЕЛІК УСЛУГ:

РЕСТАВРАЦІЯ ДИСКІВ

 • Виправлення "бордюрки"
 • Полірування подряпин на дисках
 • Алмазная полировка дисков
 • Локальне підфарбування дисків
 • Повне фарбування дисків
 • Зварювання дисків

 

 

ВАРТІСТЬ РЕСТАВРАЦІЇ ДИСКІВ:

Ø Легковий
R13-R22 від 500 грн

 

 

Реставрація автомобільних дисків – це комплекс різних робіт, вкладених у відновлення їх зовнішнього вигляду. Додатково може бути усунення невеликих пошкоджень, наприклад, тріщин. Щоб повернути дискам колишній вигляд, потрібно використовувати спеціальне обладнання, що підходить до їхнього матеріалу та стану.

Замовити послугу у Києві можна у сервісному центрі RADIUS.ua. Майстри використовують сучасну якісну техніку, щоби проводити реставрацію автомобільних дисків, виробництва останніх років та старих моделей. Тому робота фахівців допомагає повернути зовнішній вигляд цим автодискам, яким він був при покупці в магазині.

Що може включатися в комплекс реставраційних послуг

Комплекс робіт завжди різний, визначається залежно від стану дисків, їхнього матеріалу, форми та інших особливостей. Якщо їх конструкція значно порушена, втрачена геометрія, метал розплющився, то крім повернення зовнішнього вигляду потрібно буде зробити рихтування. Для реставрації фахівці проводять кілька видів робіт:

 • Усунення «бордюрок» - наслідків, які виникають через зіткнення дисків з бордюрами біля дороги, паркувальних майданчиків. Якщо пошкодження виявляються глибокими, відновлення колишньої форми проводиться нарощування. На поверхні наплавляється метал, шви якісно обробляються, щоб після фарбування не було видно слідів роботи.
 • Поліровка дисків. Задіюється обладнання та спеціальні засоби. Полірування виконує кілька функцій: повертає металевий блиск, усуває дрібні неглибокі пошкодження, які часто і швидко виникають через удари від каміння та бруду.
 • Алмазне полірування – це альтернатива заводському шліфуванню грубими абразивними речовинами. При алмазному поліруванні акуратно знімається верхній шар металу, поверхня полірується, набуває гладкої рівної поверхні. Обробка дозволяє повернути дискам заводський оригінальний вигляд, надовго зберегти гарний блиск. Однак, якщо раніше вже проводилося наплавлення, наварка, після полірування вона може виявитися як пляма іншого відтінку.
 • Повне фарбування виконується, коли потрібно усунути плями іржі, проводити інші глибокі роботи з реставрації. Фарбування дозволяє змінити дизайн автомобіля, відновити вицвілі покриття.
 • Локальне фарбування проводиться при невеликих сколах, подряпинах, якщо покриття в цілому не втратило колір і залишилося цілим.
 • Зварювання допомагає усунути тріщини, посилити ці пошкоджені місця.

Фахівці можуть дати рекомендації, які методи реставрації автодисків будуть найбільш оптимальними за ефективністю та вартістю стану дисків.

З якими видами дисків працюють фахівці сервісу

Майстри компанії мають обладнання та навички для роботи з різними видами матеріалів. У сервісному центрі виконується:

 • Реставрація литих дисків.
 • Реставрація алюмінієвих.
 • Реставрація Хромованих.
 • Реставрація дисків Титану.

Кожен вид матеріалу має свої слабкі місця, наприклад, литі крихкі до ударів, тому часто процес реставрації включається зварювання для усунення тріщин. Щоб визначити обсяг робіт, терміни та вартість реставрації автомобільних дисків, потрібно звернутися до фахівців сервісу, щоб вони могли оглянути їх. Записатися до майстрів можна через сайт.

Реставрація литих, алюмінієвих, хромованих, титанових колісних дисків у Києві.

 

Реставрація дисків питання та відповіді

✔️ Коли потрібно реставрувати диски?

❶ вартість реставрації менша за вартість дисків
❷ рідні диски можуть бути міцнішими за нові
❸ рідний дизайн подобається більше за інших
❹ класичні дизайни вже не виробляються

 

✔️ Що входить до поняття реставрація диска?

❶ виправлення "бордюрки" на обід
❷ полірування подряпин і задир
❸ локальне підфарбування дисків зовні
❹ повне перефарбування порошковою фарбою
❺ зварювання тріщин та наплавлення металу

 

✔️ Від чого залежить вартість реставрації вашого авто диска?

❶ розмір дисків у дюймах
❷ вихідна геометрія дисків
❸ вихідний стан покриття
❹ наявність задирів, тріщин та інше
❺ складність конфігурації дисків

 

Поля позначені * є обов'язковими для заповнення.