РЕМОНТ ШИН

У процесі експлуатації автомобіля іноді виникає необхідність не тільки купити шини, але й ремонтувати їх. Найчастіше це обумовлено якістю дорожнього покриття, але досвід та професіоналізм водія відіграють далеко не останню роль. Найчастішими можна назвати звичайні проколи так званої бігової доріжки, нерідко зустрічаються ушкодження бічної частини покришки – це порізи, розриви та здуття. Ступінь та придатність колеса до ремонту може визначити спеціаліст при візуальному огляді.

 

 

ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ:

 

РЕМОНТ ШИН

  • Ремонт проколів універсальним пластиром

 

  • Ремонт бічних пошкоджень радіальним пластиром

 

  • Ремонт бічних пошкоджень гарячою вулканізацією

 

  • Посилення гриж радіальним пластиром

 

 

ВАРТІСТЬ РЕМОНТУ ШИН:

Тип Цена
Універсальний пластир УП 4,5 80 грн
Універсальний пластир УП 6 100 грн
Універсальний пластир УП 8 120 грн
Радіальний пластир TL 110 140 грн
Радіальний пластир TL 115 170 грн
Радіальний пластир TL 116 230 грн
Радіальний пластир TL 120 290 грн
Гаряча вулканізація 300 грн

 

 

При проколі або інших пошкодженнях не завжди варто купувати нове колесо. Є певні норми, за якими майстер визначає придатність шини до ремонту. Звичайні проколи гострими предметами ремонтуються універсальними пластирями, розмір ремонтної латки визначається залежно від величини пошкодження. Радіальні пластиру використовуються при ремонті бічної частини колеса, це може бути розрив ниток корду (грижа) або поріз невеликого розміру. Більш складні пошкодження виправляються шляхом гарячої вулканізації, у нашому випадку використовується пневматичний вулканізатор зі збільшеним зусиллям притиску.

Ми використовуємо тільки якісні витратні матеріали Rema Tip Top, завдяки чому Ви надалі можете спокійно експлуатувати шину після ремонту. Можливість та ціну ремонту можна уточнити при візуальному огляді у нашому шинному центрі на вул. Антоновича, або за телефоном (044) 353-10-62. Також для Вашої зручності працює онлайн запис на шиномонтаж.

Поля позначені * є обов'язковими для заповнення.