Новий AllSeasonContact 2 - безпека та баланс на найвищому рівні

21.05.2023

Всесезонна шина пропонує найкращий можливий контроль над рухом у будь-якій погодній ситуації. Високий пробіг і низьке кочення з підвищеними характеристиками безпеки.

Ганновер, 22 травня 2023 року. З AllSeasonContact 2, подальшим розвитком багаторазово удостоєного нагород попередника, Continental випускає свою найкращу на сьогоднішній день всесезонну шину, що пропонує найкращий можливий контроль над рухом у будь-якій погодній ситуації. Під час розробки Continental зосередився на високій ефективності, безпеці та насолоді від водіння.

Continental збільшив пробіг на 15 відсотків порівняно з попередньою моделлю, скоротивши при цьому кочення на 6 відсотків без шкоди для безпеки. AllSeasonContact 2 забезпечує ще краще управління на сухих дорогах і має ще більш коротку гальмівну відстань на мокрих та сухих дорогах. У плані комфорту при їзді, безпеці на снігу та акваплануванні, AllSeasonContact 2 знаходиться на одному рівні зі своїм попередником.

Ці переваги були досягнуті завдяки ряду нововведень, спрямованих на конструкцію корпусу шини, її протектор та склад гуми. Використання нових матеріалів у конструкції шини зменшує втрати енергії, що призводить до меншого кочення порівняно з попередником.

При розробці протектора для нової шини AllSeasonContact 2 команда розробників шин Continental вибрала V-подібний візерунок із C-подібними блоками протектора. V-подібний дизайн має очевидні переваги при їзді мокрою дорогою, оскільки він створює багато водних каналів, що ведуть до бортів шини, що сприяє відведенню води із зони контакту. Численні C-подібні блоки в центрі V-подібного візерунка протектора шини підтримують один одного, забезпечуючи точне керування протягом усього терміну служби шини.

Хімічні фахівці з Continental розробили комбінацію різних технологій Chili для складу гуми протектора. Нові пластифікатори з високим демпфуючим ефектом забезпечують надійне зчеплення та точну реакцію на кермові маневри у холодних зимових умовах. Новий склад полімеру забезпечує гарне зчеплення разом із короткими гальмівними шляхами на сухих та мокрих дорогах, навіть у спекотну літню погоду. Також є новорозроблена, гнучка мережа еластомерів, яка адаптується до поверхні дороги, тим самим знижуючи зношування та збільшуючи пробіг.

Новий AllSeasonContact 2 зберігає вкрай безпечні властивості керування свого попередника. Водночас покращено продуктивність на сухих та мокрих дорогах, а пробіг продовжено. У процесі розробки Continental враховував потреби автомобілів усіх типів приводу. Таким чином, AllSeasonContact 2 зі своїми показниками є ефективним всесезонним рішенням для автомобілів усіх типів приводу.

AllSeasonContact 2 буде доступним до сезону заміни шин восени 2023 року. Continental поступово розпочне виробництво 99 артикулів від 15 до 21 дюйма і, разом із першим поколінням AllSeasonContact, зможе забезпечити шинами 87 відсотків усіх автомобілів, доступних на ринку.