Магазин "RADIUS" здійснює доставку замовленого товару по Києву та Україні!

Доставка шин або дисків по Києву здійснюється в день замовлення, або на наступний, залежно від часу надходження. На Ваше прохання доставка може бути перенесена на будь-який зручний для Вас день. Інтервал часу, в який необхідно перебувати за вказаною вами адресою, становить від 2-х до 3-х годин. Вартість доставки замовлення по м.Києву складає  300грн!

Для мешканців інших міст України наша компанія пропонує здійснити доставку обраного Вами товару через транспортну компанію Нова Пошта. Послуги перевезення оплачуються Покупцем. На сайті компанії-перевізника можна дізнатися докладну інформацію про адреси представництв, а також про вартість та строки доставки.   Доставка здійснюється до представництва транспортної компанії у Вашому місті.

Для зручності шини та диски доставляються у спеціальних фірмових пакетах (тільки у разі доставки по Києву), які можуть стати в нагоді при перевезенні брудних шин у салоні або багажнику автомобіля, а також для їх зберігання. Шини, упаковані в пакети, повільніше «старіють», оскільки менше схильні до атмосферних впливів і руйнівного сонячного випромінювання, і прослужать вам довше.