Продаж дисків для авто. Сталевих, литих, кованих

- Продаж дисків для авто. Сталевих, литих, кованих
Литі Replica MR975 GMF
( - 0 )
8 240 грн
( - 0 )
3 398 грн
Сталеві ALST (KFZ) 8845 VOLKSWAGEN серый
( - 0 )
2 949 грн
Литі ZF MB131 BMF
( - 0 )
4 820 грн
Литі ZF TL5036 HS
( - 0 )
5 925 грн
( - 0 )
6 367 грн - 8 275 грн
( - 0 )
17 211 грн
Литі ZF FE190 BMF
( - 0 )
4 429 грн - 6 599 грн
Сталеві ALST (KFZ) 9265 black
( - 0 )
3 085 грн
 

Продаж дисків, сталевих, литих, кованих

Диски виконують низку важливих завдань. Це не лише естетична привабливість, а й додатковий захист, а також покращення ходових можливостей транспорту. Їздити на зношених дисках – небезпечно, тому слід регулярно відвідувати шиномонтаж. Зовнішній вигляд – не ключовий фактор вибору, набагато важливіше підібрати міцні моделі, які здатні витримувати граничні навантаження під час їзди. Оцінити якість дисків можна за масою: що менше вона, то краще авто реагує під час водіння. Вага колеса з диском впливає на розгін, плавність та керованість машини, швидкісні характеристики, ефективність гальмування та витрата палива. 

Зовнішній вигляд і чистота дисків позначаються на їхньому зносі. Так, хромовані зразки - красиві зовні, проте вибагливі в обслуговуванні. Щоб продовжити їхній термін придатності, потрібно їх намагайтеся регулярно і правильно мити, щоб не пошкодити покриття. Це стосується будь-яких дисків. 

Особливості та різновиди дисків

Сучасний вибір даних виробів досить великий. У продажу доступні як бюджетні моделі з простим дизайном, так і люксові зразки, виготовлені за індивідуальним замовленням. Автомобілістам доступні основні 2 категорії:

  • сталеві диски;
  • легкосплавні диски.

Сталеві зразки робляться методом зварювання з листової сталі. Ними оснащується більшість автомобілів на заводах, тому вони мають доступну вартість. Сталеві диски приваблюють міцністю та ремонтопридатністю.  

Якщо ви шукаєте більш оригінальні та легковажні моделі, тоді варто придивитися до легкосплавних аналогів. Вони зменшують масу безпружинних деталей авто, тому покращують керованість ТЗ і продовжують термін його експлуатації.

Види легкосплавних дисків для автомобілів

Легкосплавні диски мають кілька класифікацій: 

  1. Литі. Вони зовні привабливі, універсальні у застосуванні, стійкі до корозії, міцні та довговічні. Мінус литих дисків - висока ціна, проте авто з такими дисками набуває стійкості навіть на крутих віражах. Їхня висока точність виключає проблеми при балансуванні коліс.
  2. Ковані. Європейці часто встановлюють їх на спорткарах, такі диски відносяться до тюнінгованих виробів і мають поліпшені показники аеродинаміки. Вони дорогі, при цьому ударостійкі, легкі і найменш схильні до пошкоджень.
  3. Титанові. Це найміцніші, щільніші, найлегші диски, які підвищують швидкісні показники автомобіля. Для їх виготовлення використовуються складні високотехнологічні процеси та якісні метали, тому готова продукція має високу вартість. Крім того, титанові диски приваблюють великим модельним рядом та красивим зовнішнім виглядом.

Перед тим, як купити диски для свого автомобіля, варто врахувати діаметр та ширину диска, діаметр отвору, кількість роз'ємів для кріплення та ін. Вивчіть техпаспорт свого авто або подивіться маркування коліс. На дисках виробник зазвичай вказує дату виробництва диска, номер плавки та допустиме навантаження на диск.

Де придбати диски на автомобіль?

Продаже дисків та шин від провідних виробників займається інтернет-магазин Радіус. На його сайті можна вивчити каталог доступних моделей та підібрати собі варіант, використовуючи спеціальний калькулятор. На сайті Radius можна знайти колеса для будь-якого авто за доступною ціною з доставкою по Києву та Україні.