Алмазне полірування дисків

У ремонті диски із дзеркальними поверхнями  однозначно складніше, ніж звичайні, якщо повністю пофарбований диск після пошкодження можна підфарбувати або перефарбувати, то тут все інакше. Лак наноситься на чистий метал, без шару грунту, при найменшому пошкодженні захисного покриття, волога та солі потрапляють на алюмінієвий сплав і починається процес окислення.

Ще однією проблемою є "бордюрка" яку виправити досить складно, але можливо на спеціальному верстаті з алмазним різцем. Технологія полягає  у проточці лицьової площини на верстаті з ЧПУ диски повинні бути рівними і глибина пошкоджень не перевищувати допусків. Можна як відновити заводський вид дисків, так і надати унікальності повністю забарвленим дискам, додавши поліровки.

 

 

ТЕХНОЛОГІЯ АЛМАЗНОГО ПОЛІРУВАННЯ:

ШЛІФУВАННЯ ДИСКІВ

  • Виправлення пошкоджень
  • Проточка площини
  • Нанесення лаку

 

 

ВАРТІСТЬ ПОЛІРУВАННЯ ДИСКІВ:

Ø Ціна
R13-R22 від 1250 грн

 

 

Можно виділити два напрямки, в яких використовується лазерне полірування дисків. Це як відновлення лише пошкодженої лицьової площини, і повна реставрація дисків. Другий включає виправлення кромки, фарбування, проточка на верстаті, лакування. У будь-якому випадку процес алмазного шліфування є частиною реставрації дисків. Терміни та вартість алмазного полірування дисків обумовлюються індивідуально і залежать від виду пошкоджень та розміру дисків.

Обумовити умови полірування можна приїхавши до шинного центру на вул. Антоновича, 160 Б, або за телефоном (044) 353-10-62.

Поля позначені * є обов'язковими для заповнення.